AJANS ve WEB HİZMETLERİ

Home Hizmetlerimiz AJANS ve WEB HİZMETLERİ
Adsız

Ajans hizmetlerimizde iki ana alt başlığımız vardır. Bunlar Web Tasarım- Hosting ve Dijital Medya Yönetimi (Sosyal Medya Yönetimi) dir.

 

Web Tasarım ve Hosting Hizmeti

Web siteniz, tasarım ve programlama ekibimiz tarafından sizlere özel olarak tasarlanır.

Size özel tasarlanan web siteniz ile bilinirliğinizi arttırır ve marka değerinizi yükseltirsiniz. Bu sayede satış ve pazarlamanıza katkıda bulunarak dijital ortama firmanızı taşımış olursunuz.

Ayrıca Retro Bilgisayar Danışmanlık & Mühendislik olarak web sitenizi güvenli sunucularda barındırarak güvence altında tutmanızı tavsiye ederiz.

 

Dijital Medya Yönetimi Hizmeti

Dijital medyada bulunmanızı gerektiren başlıca neden, düşük maliyetli bir platform olması ve hedef kitleye  doğrudan ulaşabilme isteğimizdir.

Firmanız sosyal medyada profesyonel olarak aktif bir şekilde var olduğunda; kullanıcılar firmanız hakkında konuşarak reklamınızı yapmakta ve marka bilinirliğinizi arttırarak pazarlama gücünüzü yükseltmektedir.

Günümüz dijital ekosisteminde, kullanıcılar markalar ile etkin olarak iletişim halindedirler ve kontrolsüz yapılan sayfa ve kampanya yöntemleri marka için intihar niteliği taşıyan krizlere yol açmaktadır. Türkiye ve dünyada sık rastlanan kriz vakaları, markalar için sosyal medya yönetiminin ciddi bir fırsat ve hassas bir süreç olduğunu kanıtlamaktadır.

Markanın değerlerine ve vaatlerine uygun bir sosyal içerik planı, kullanıcıların markayı daha iyi anlamasını sağlamaktadır. İçerikler firmayı doğrudan temsil ettiğinden; kullanılan dil, bahsedilen konular ve hatta imla kuralları bile marka imajınızı doğrudan etkiler. Bu sebeplerden dolayı kesinlikle profesyonel bir ekip ile çalışılması gerekmektedir.

Retro Bilgisayar Danışmanlık & Mühendislik Ajans departmanı olarak tanımlanan bütçe dahilinde fayda/performans kriterlerinizi göz önüne bulundurarak çalıştığımız firmaların tanıtımını yapmakta ve dijital mecralardaki bilinirliklerini arttırmaktayız.

En güncel Dijital Medya Yönetim methodları ile çalıştığımız firmaların mesajlarını hedef kitleye doğru ve etkili bir şekilde ulaştırabilmeleri için çalışıyoruz. Firmanızın mesajı nedir, mesaj görsel mi yazılı mı olmalıdır, renk tercihleri nasıl olmalıdır, dili, formatı.. Dijital medya sizin mesajınızı nasıl iletmeli? Tüm bu soruların cevabını Ajans departmanımızda Dijital Medya Yönetimi hizmetimizde veriyoruz.

 

Ajans departmanımızın çalışma faaliyetleri bünyesinde firmanıza özel görsel tasarımlar ve tüm grafik tasarım işlerini yürütüyoruz; metin yazıları, reklam kampanyaları hazırlıyor ve yayınlıyoruz. Ayrıca web siteniz için SEO çalışması yapıyoruz.

Geleceğin dijital medya çözümlerini üretiyoruz.