GÜVENLİK VE GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Home Hizmetlerimiz GÜVENLİK VE GEÇİŞ SİSTEMLERİ

GÜVENLİK KAMERASI

Retro Bilgisayar, projelerinizde ihtiyacınıza uygun çözünürlük ve teknik özelliklere sahip (1080p HD, 720p, 480p çözünürlüklü – gece, gündüz görüşlü – sesli kayıt özellikli vb.) kameralar kullanarak, bütçe dahilindeki en yüksek performansı elde etmektedir.

 

Para okuma kameralarımızla kasada yapılan para alışverişini hataya yer bırakmadan görebileceğiniz gibi, para sayma makinenizle, para okuma kameranızı eşleştirerek sayılan miktarı kayıt görüntüsünün üstünde kaydedebilir, risklerin önüne geçebilirsiniz.

 

Plaka okuyabilen kameralarımızla parkınıza giriş çıkış yapan tüm araçları kayıt altına alabilir, sisteme kaydedilen plakalar okunduğunda otomatik kapı açma görevlerini uygulatalabilir ve sitenizde / otoparkınızda güvenliği artırabilirsiniz.

analog-hd-standart-cctv
images

KAYIT CİHAZLARI

Retro Bilgisayar, projede kullanılacak kamera sayısına ( 4-8-16-32-64 ) göre belirlenen kayıt cihazınızı verilerinizi kanunen gerekli olan 20 günü kapsayacak şekilde (Kayıt süresi isteğe bağlı olarak artırılabilir) yapılandırmakta ve güvenliğin kritik olduğu projelerde bulut yedekleme yada harici yedekleme sistemlerini de projeye entegre etmektedir…

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

Retro Bilgisayar Danışmanlık & Mühendislik olarak geçiş kontrol sistemleri alanında da hizmet vermekteyiz.

 

Geçiş kontrol sistemleri bir kişiye ya da gruba, belli bir yere girişi kontrol altında tutma ve sınırlandırma imkânı verir. Geçiş kontrol sistemlerinde kontrol noktası bir kapı, turnike, asansör, otopark girişi ya da geçişin sınırlandığı ve bariyerle belirtilmiş herhangi bir yer olabilir. Geçiş kontrol sistemleri yaygın olarak binaların girişlerinde ve kapılarında kullanılır.

 

Geçiş kontrol sistemleri iş dünyasında gitgide daha da popüler olmaktadır. Şirketler ve çeşitli kuruluşlar hem iş yeri güvenliğini sağlamanın hem de hem çalışanlarının hem de müşterilerinin sağladığı verileri korumanın önemi üzerinde daha da durmaktadırlar.

Geçiş kontrol sistemleri basitçe şifre girerek giriş yapılmasından biyometrik okuyuculara kadar farklı sistemlerin yer aldığı bir alandır. Güvenlik girişi basit bir kapı okuyucusundan karmaşık bir network ağına kadar birçok farklı yöntemle kontrol edilebilir.

indir (1)
imgres