MERKEZİ MÜZİK YAYINI ve ANONS SİSTEMLERİ

Home Hizmetlerimiz MERKEZİ MÜZİK YAYINI ve ANONS SİSTEMLERİ

Projelendireceğimiz sistemlerimiz müzik yayın amaçlı olarak kullanılabileceği gibi yangın vb. uyarı sistemlerine entegre edilerek acil durumlarda sesli tahliye, acil anons sistemi olarak da çalışabilir.

fikir alışverişi
planlama ve bütçe

Kullanılacak ürünler sistemin kurulacağı yerin büyüklüğüne ve seslendirmenin amacına göre değişiklik gösterir. Dolayısı ile istek ve ihtiyaçlar öğrenildikten sonra ekibimizin yapacağı ücretsiz keşiften sonra ürünler belirlenir ve projelendirilerek teklif oluşturulur.

Müzik yayın sistemlerimiz otel genelinde yayın yapabileceği gibi tek bir cafe için de uygulanabilir. Cafe ve alışveriş merkezlerinde günün farklı saatlerinde farklı tarzda müzik çalınabileceği gibi bir otelde bulunan çin restoranında çin müzikleri çalarken aynı anda Meksika mutfağında Meksika müzikleri dinlenebilir.

Lüks daireler için mini sinema salonu ve daire içi müzik yayını sistemlerimiz de mevcuttur.

teknolojik çöplük
MÜZİK TELİF HAKLARI

5846 sayılı kanunun 41. maddesine göre fikir ve sanat eserlerinin girişi ücretli veya ücretsiz umuma açık mahallerde kullanılabilmesi bakımından hak sahipleri veya üyesi olduğu meslek birliklerinden sözleşme yapmak yoluyla izin alınıp, mali hak ödemelerinin yapılması gerekmektedir.